כל עסק קמעונאי, בכל מחזור הכנסות, נדרש לארגון ולסדר ברמה יומיומית וכן לשליטה בכל שלבי הרכישה והמכירה, ההכנסות וההוצאות, פעילות העובדים, מועדון הלקוחות ועוד. חברת Technologies RENT מציעה לחברות ולבתי עסק קופות רושמות להשכרה ללא רכישה של שרתים, תוכנות ורישיונות. החידוש הטכנולוגי שפרץ לעסקים הקמעונאים מציע לכל בעל עסק מודלים שונים, נוחים לתפעול מכל רחבי הארץ והעולם ללא קשר למיקום העסק.

מעוניינים ברמת פעילות גבוהה יותר?

קופות רושמות להשכרה מבוססות על מודל Saas - Software As A Service המאפשר פעילות קו קופות יציב ומנוהל בכל רגע נתון. המודל מספק שתי מערכות נוחות לתפעול על ידי עובדים ומעסיקים ללא צורך בידע קודם בתחום המחשוב. הממשק המסופק במערכות אלו מכיל מיצג גרפי צבעוני בעל תכונות שונות העונות על הצרכים של כל עסק קמעונאי.

הקופות הממוחשבות המשמשות את העובדים מגיבות למגע (מסך מגע) וניתנות לתפעול גם על ידי מקלדת חכמה בעלת מקשי תפריטים שונים, מקשים לפעילות מהירה ומסכים נוחים לחיפוש. המערכות יכולות להכיל גם את פעולת ההטענה של כסף בכרטיס לשם ביצוע העסקה ללא שימוש בכרטיס חברת האשראי בכל קו קופות של כמה חנויות בית העסק.

קופות רושמות להשכרה – מעקב סדיר ושוטף

קופות ממוחשבות אלו מאפשרות מעקב אחר פעילות העובדים, כולל דוח נוכחות וניהול פעילות מדרבנת מוכרנים על פי נתוני הפלט של המערכת: קנייה ממוצעת, מבצעים ברשת, סטטיסטיקה של מכירה ועוד.

מודל Saas - Software As A Service של חברת Technologies RENT מאפשר העברת מידע ללקוחות על ידי מערכת מסרים אישית לכל לקוח (SMS הודעות ואירועים), מודול לממשק פריטים לתוכנות כגון פריוריטי, תוכניות לגסי ל- AS-400, חשבשבת ועוד הנוגעים בהנהלת החשבונות של בתי עסק קמעונאים. כמו כן ניתנת לביצוע פונקציה ייחודית המאפשרת קבלת דוחות עסקיים ודוחות מסייעים לבדיקת כדאיות עסקאות.

מה מתאים לכם? מערכת RNET Retail Small או מערכת RNET 4 Small Business ?

צרו קשר כדי לבחור את הנכון ביותר עבורכם