עסק קטן אינו נופל מעסק גדול בכל הנוגע למערכת התפעול הנדרשת כדי לשלוט בהכנסות ובהוצאות, כדי לקדם מכירות, כדי לשמור על לקוחות קיימים ולשדרג את הפעילות. קופות ממוחשבות לקיוסק של חברת Technologies RENT הן התשובה עבור ארגון יעיל, יעילות מהירה ונוחות שימוש לבעלי העסקים כיום.

תפקוד יעיל וחכם

רכש וניהול מלאי, פעילות מוכרנים, עידוד רכישה מול לקוחות, קידום מכירות (מבצעים, קופונים, הודעות טקסט אישיות) ודוחות עסקיים מהווים רק חלק מכלל השירותים הניתנים על ידי מערכות הניהול הנוחות של מודל Saas - Software As A Service מבית היוצר של חברת Technologies RENT. קופות ממוחשבות לקיוסק מאפשרות נוחות תפעולית לכל עובד ללא ידע במערכות מחשבים.

קופות ממוחשבות לקיוסק מהירות ויעילות, בעלות הפעלה על ידי מקלדת חכמה ומסך טאצ', מותאמת למוצרים שקילים, נוחות לזיכוי, לשימוש בהטבות, בהנחות ובקופונים. שתי מערכות מסופקות על ידי מודל זה: מערכת RNET Retail Small ומערכת RNET 4 Small Business. המערכות נבדלות בהיקף השירות שהן מספקות כאשר המכנה המשותף של שתיהן מותאם לכל בית עסק.

מדוע לשלם יותר?

מודל הקופה הממוחשבת פועל באמצעות טכנולוגיה חדישה המאפשרת שימוש בשירות ללא תשלום נוסף. כיום אין צורך בתשלום על שרת, תשלום על רכישת רישיון או תשלום על שימוש בתוכנות. התחזוקה היקרה נחסכת ושתי מערכות התפעול של חברת Technologies RENT ניתנות לפעולה על פני הגלובוס בשליטה מלאה של בעל העסק בכל רגע נתון.

קופות ממוחשבות לקיוסק – מה בתפריט?

עמדת ניהול בקיוסק המאפשרת שליטה גם על כמה קופות של רשת, מסופון המאפשר את קליטת מלאי המוצרים וביצוע העברות בין מרכזי פעילות (קיוסקים), עמדת מכירה מתקדמת ונוחה, אספקת דוחות עסק, דוחות עסקיים, ניהול מחירים, שימוש בתוכנות שונות מתחום הנהלת החשבונות ועוד. פועל יוצא מכל אלה הם סדירות פעולה, מעקב צמוד, שליטה במתרחש (הוצאות והכנסות).

רוצים לשמוע עוד על כדאיות השימוש? צרו קשר עוד היום