קופות ממוחשבות – צעד חכם לעסק מתקדם ומצליח

בואו נלך על הכי טוב, הכי מתקדם וברמה בינלאומית. קופות ממוחשבות המספקות מודלים המתאימים לכל תחום התנהלות בעסק, פשוט עושות את ההבדל. מניהול שורד- לניהול מיטבי בעל שליטה אולטימטיבית בכל הוצאה ובכל הכנסה, והכול באמצעות מערכת ידידותית ונוחה, בעלות נמוכה בהרבה משאר האופציות הקיימות ובאבטחה מלאה. עכשיו הזמן להשתדרג!

RNET ואתם בכיוון הנכון

החברה פועלת במגזר העסקי כבר שמונה שנים, ותחת מטריית השירות שלה נהנים לקוחות עסקיים של עסקים קמעונאים ורשתות שיווק, הנהנים מיכולת מוכחת של שליטה במערך צוותי העובדים מרמת החנות ועד לרמת הרשת, יכולת תפעולית ובקרה של ניהול הרכש וקשר ספקים, בקרה בכל רגע על גלגול המלאי וניהול המחירים, המבצעים, הקופונים, הזיכויים, ההנחות ללקוחות ומועדון הלקוחות.

למה דווקא קופות ממוחשבות?

קופות ממוחשבות מאפשרות שליטה מכל מקום ללא צורך בפיקוח פיזי על הנעשה, ניתנות להתקנה מהירה ללא שרת, על מגוון רחב של סוגי חומרה, ללא צורך בהתנהלות מול חברות אשראי ותוך כדי חיבור מהיר למערכת העסקית במהלך פעילותו הסדירה של בית העסק, ללא צורך בהתקנה בעלות גבוהה של קו תקשורת או ברכישת תוכנות ייחודיות יקרות.

קופות ממוחשבות מציעות מודלים המוכחים מוצלחים ברחבי העולם

התוכנות המתקדמות המוצעות לעסקים בארץ הינן:

התוכנות מציעות, מעבר לתפעול היעיל ברמת הלקוח- הכולל: ניהול מועדון לקוחות-מבצעים, צבירת נקודות, שליחת SMS ומיילים, ניהול העובדים, הספק והסחורה. כמו כן מערך טכנולוגי מתקדם המסייע לצמיחת העסק על ידי דוחות עסקיים המהווים מדד לצרכים העכשוויים תוך התמקדות על צמיחה והתפתחות.

ובנוסף מציעה חברת RNET מודלים נוספים למצוינות עסקית ארגונית כגון:

מבצעים רשתיים מדרבני מכירה, הודעות טקסט על מבצעים ואירועים מיוחדים של בית העסק ושירות מידע לדוא"ל, התממשקות לתוכנות להנהלת חשבונות, אפשרות לקטלוג פריטים באמצעות תוכנות מתקדמות שונות, עיצוב אינדיבידואלי של מסך המכירה בהתאם לצורכי העסק ומערכת המממשת נקודות רכישה לנוחות הלקוחות ולעידוד מכירה.

קופות ממוחשבות הופכות חלק אינטגרלי מהפעילות השוטפת של כל בית עסק החל מרגע ההתקנה. אל תוותר על האפשרות לצמוח, להתפתח ולהרוויח! צלצל עכשיו כדי להזמין את העתיד אל בית העסק שלך.