יותר ויותר עסקים קמעונאים קטנים ובינוניים עושים שימוש במודל  Saas - Software As A Service של חברת Technologies RENT ולא בכדי. מדובר במילה האחרונה של הטכנולוגיה הממוחשבת השימושית עבור בעל העסק, המוכרנים והלקוחות. מסך מגע, גרפיקה אטרקטיבית, ממשק ידידותי תחת קורת גג אחת הכוללת שליטה מלאה בכל התנהלות בעסק.

קופה רושמת לניהול מלאי מאפשרת לבית העסק לעקוב אחר מלאי מוזמן ומקוטלג של בית העסק הקמעונאי. מערכת הפעלה קלה ונוחה לכל אדם מאפשרת את ניהול המלאי וגלגולו, אספקת דוחות ערך כולל ניהול של תמחור בלי הגבלה במערך החנות. כמו כן, מטפלת מערכת RNET Retail Small של מודל הפעולה ברכש: דוחות ספקים, דוחות רכש ושילוב עם מערכות רכש חיצוניות במידת הצורך.

יעילות היא שם המשחק

כאמור, חברת Technologies RENT מספקת מענה באשר לניהול המלאי והרכש, אך מדובר במערכת הרבה יותר רחבה המגישה כלי עבודה בחסות ההתקדמות הטכנולוגית בתחום. המודל של הקופות הרושמות הממוחשבות מוגש בעלות נמוכה משום שאינו דורש תחזוקה וקווי תקשורת בעלות גבוהה בהשוואה לשאר המערכות המוכרות בתחום. עסקים קמעונאים קטנים ובינוניים, כולל רשתות כולבו גדולות, העושים שימוש בקופות רושמות של חברת Technologies RENT נהנים משימוש במערכת מתקדמת ללא צורך ברכישת שרת ובתשלום בשל החזקת שרת. כמו כן, אין צורך בתשלום על רישיון.

קופה רושמת לניהול מלאי – פונקציונאליות במיטבה

קופה רושמת ממוחשבת ניתנת לתפעול מכל אזור ללא קשר למיקום העסק. מעבר למערכת המצוינת לעיל (RNET Retail Small) זמינה לפעולה לכל בית עסק גם מערכת RNET 4 Small Business מבית היוצר של החברה ומספקת ניהול טווחי מחירים, אספקת דוחות מנהלתיים עסקיים, שליטה בשעון נוכחות העובדים ובמועדוני הלקוחות, עבודה ב"אוף ליין", קליטה של מלאי וניהול העלות, בקרה על תגמולים ומבצעים ועוד.

רוצים להתאים את המערכת הנכונה ביותר עבורכם ולטפס בסולם ההכנסות?

צרו קשר עכשיו לניהול תקין וחכם של העסק